عکاسی, مجله

باکوگان چیست و بازی باکوگان به چه صورت است؟

حتما تا به حال این باکوگان‌ها را دیده‌اید و فکر کردید که چه چیزی هستند.

باکوگان‌ها (به معنی کره منفجرشونده- Exploding Spheres ) اسباب‌بازی‌های توپی شکل هستند که در برخورد با کارت های مخصوص، باز شده و تبدیل به موجودی خاص می‌شوند. باکوگان‌ها مربوط به یک سریال انیمیشن ژاپنی-کانادایی با نام Bakugan Battle Brawlers هستند.

داستان این انیمیشن حول محور زندگی موجوداتی با نام Bakugan و گروهی از انسان ها که خود را Battle Brawler می‌نامند و مالک این باکوگان‌ها هستند می چرخد.

در یک روز عجیب کارت‌هایی همراه باکوگان‌ها به زمین فرود می‌آیند و انسانها با یکدیگر بازی‌ای براساس این کارت‌ها میان خود می‌سازند اما هنگامی که شروع به بازی می‌کنند، باکوگان‌ها فرم واقعی خود را می‌گیرند و آنها خود را میان جنگی برای تعیین سرنوشت سیاره باکوگان‌ها می یابند.

در دنیای واقعی نیز باکوگان‌ها بازی مخصوص خود را دارند . هر بازیکن سه باکوگان به همراه کارت‌های مخصوص آن را دارد. بازیکنان باکوگان‌های خود را به سمت کارت‌های حریف پرت می‌کنند، اگر باکوگان باز شود بازیکنی که باکوگانش باز شده کارت طرف مقابل را می‌گیرد.
برنده بازی کسی است که هر سه باکوگانش باز شده باشد و کارت‌های حریف را تصاحب کرده باشد.یعنی باز نشدن باکوگان جزیی از بازی هستش و در تمام مراحل بازی احتمال باز شدن یا باز نشدن بازی برابر است در نتیجه بازیکنان بعد از کسب مهارت به مرحله ای می رسند باکوگان ها را بصورتی بیندازند که در تماس با کارت مغناطیسی با احتمال بیشتری باز شود

برای خرید باکوگان اینجا را کلیک کنید