کراش باندیکوت جدید در کنار کراش باندیکوت قدیم

حدود ۲۰ سال از ورود کراش به دنیای بازی‌ها می گذره. این شخصیت محبوب برای اولین بار در بازی Crash ‌‌Bandicoot بر روی PS1 ظاهر شد و به موفقیتی عظیم دست پیدا کرد.

پس از یک چند نسخه بسیار موفق، با یک وقفه شش ساله در سال ۲۰۱۷ با همکاری vicarious visions و کمپانی Activision در یک کالکشن با نام Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، کراش دوباره به دنیای بازی‌های کامپیوتری برگشت.

این کالکشن نسخه بازسازی شده سه بازی نخست Crash است که همگی در یک مجموعه برای کامپیوتر، ایکس باکس، پلی استیشن و نینتدو منتشر شده.

در تصاویر این پست میتونید تفاوت گرافیکی نسخه قدیمی با نسخه بازسازی شده رو مشاهده کنید و پیشرفت‌های گرافیکی رو ببینید.

شما چه خاطراتی با کراش دارید؟

کریسمس به سبک هری پاتر در هاگوارتز

سال داره به آخر می‌رسه و هاگوارتز هم مثل تمام دنیا رنگ و بوی سال جدید گرفته. تو برج گریفندور هم درخت‌های کریسمس جادویی تزیین شدن و بچه‌ها حسابی مشغول تفریح و سرگرمی‌های مورد علاقه‌شون هستن، فرد و جرج ویزلی ابزارهای شوخی جذابی مثل نون خامه‌های قناری تولید کردن و هری می‌دونه موقع خوردن شیرینی باید حسابی حواسشو جمع کنه که مبادا از خامه‌های قناری‌ داخل اون شیرینی باشه….

از بس توصیف کریسمس‌های هاگوارتز جذاب بود که علاقه‌مندان هری‌پاتر و داستان‌هاش وقتی اسم کریسمس میاد یاد اون قسمت‌های جذابش میفتن بعضی‌ها جلوتر رفتن و درخت‌های کریسمسشون را هم با تم داستان‌های هری پاتر تزیین می‌کنند کافیه عکس‌های این پست را ورق بزنید تا این درخت‌ها را ببینید

جوکر در گذر زمان

جوکر (به انگلیسی: Joker) یک شخصیت خیالی ابرشرور در کتاب‌های کمیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است. شخصیت جوکر توسط باب کین، جری رابینسون و بیل فینگر خلق شده‌است؛ که برای اولین بار در نخستین جلد کتاب‌های ...